Tilbake til alle rapporter

Ligger plastdunk 1000l rett ved inngang til tunell

Rapportert i kategorien Forsøpling av Kjetil Jakobsen 14:10, søndag 30 mai 2021

Sendt til Hadsel 5 minutter senere

Ligger plast dunk av en 1000l konteiner, trolig blåst bort dit fra det gamle masseuttak. Viss denne blåser ut på veg vil det være trafikkfarlig. Ligger rett ved tunellopning Storå siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søppel fjernet

    Sendt inn av Kjetil Jakobsen 00:29, lørdag 17 juli 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter