Tilbake til alle rapporter

Ligger plastdunk 1000l rett ved inngang til tunell

Rapportert i kategorien Forsøpling av Kjetil Jakobsen 14:10, søn. 30 mai 2021

Sendt til Hadsel 5 minutter senere

Ligger plast dunk av en 1000l konteiner, trolig blåst bort dit fra det gamle masseuttak. Viss denne blåser ut på veg vil det være trafikkfarlig. Ligger rett ved tunellopning Storå siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søppel fjernet

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kjetil Jakobsen 00:29, lør. 17 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?