Tilbake til alle rapporter

Masse knust glass på parkeringsplassen Til nyatreet

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 00:28, mandag 31 mai 2021

Sendt til Kvam herad 2 minutter senere

Skulle bade med barna idag då dei skulle ut av bilen uten sko såg vi at det var fullt i knust glass . Godt vi såg det , men gjennomsiktig og ikke lett å se med ein gong . Lurt å fjerne så biler og barnevogner ikkje punkterer og at noen får det i beina

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Har vert å sett på staden, men finn ikkje noko. Mulig nokon andre har rydda opp. Dersom det framleis er der hadde det vært fint med eit bilde eller litt meir presis plassering.

    Mvh Jarle Ystebø,, Kvam herad

    Sendt inn av Jarle Ystebø 12:11, onsdag 2 juni 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:36, mandag 28 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter