Tilbake til alle rapporter

Gangsti som brukes til kjørevei.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:00, mandag 31 mai 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 5 minutter senere

Gangstien mellom samfunnshuset og Brekka har det tidligere stått steinblokker for å hindre biler å kjøre. Disse er ikke her lengre, og bilene kjører som de måtte ønske her. Mange har stor fart denne veien også. Det er mange barn som bruker denne veien både på dagtid (barnehager og skoler) og barn som bor rundt på ettermiddagstid. Vi ønsker ikke å være redde for at våre barns skal gå og sykle på gangstien, og håper dere kan sette opp steinblokkene på hver side igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:22, mandag 28 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:57, mandag 26 juli 2021

  • Problemet et ikke løst

    Publisert anonymt 09:57, mandag 26 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter