Tilbake til alle rapporter

Dårlig sikt i kryss som hindres av vegetasjon.

Rapportert i kategorien Trær av Hans Olav Hellesøe 13:31, tirsdag 1 juni 2021

Sendt til Luster 4 minutter senere

Det er dårlig sikt i krysset i vegen fra skulen og ut i gamlevegen. Trær bak gjerde hindrer sikt, veldig uheldig for alle som ferdes her, men som kan medføre alvorlig ulykker for barn som går der til og fra skulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter