Tilbake til alle rapporter

Dårlig sikt i kryss som hindres av vegetasjon.

Rapportert i kategorien Trær av Hans Olav Hellesøe 13:31, tir. 1 juni 2021

Sendt til Luster 4 minutter senere

Det er dårlig sikt i krysset i vegen fra skulen og ut i gamlevegen. Trær bak gjerde hindrer sikt, veldig uheldig for alle som ferdes her, men som kan medføre alvorlig ulykker for barn som går der til og fra skulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?