Tilbake til alle rapporter

Kumlokk ikke plant med vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:29, onsdag 2 juni 2021

Sendt til Fjell og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mange av kumlokkene som ligger plassert i hjulsporene er ikke i samme elevasjon som veien. Noen har sunket, noen har toskete utforming med nedsenket lokk. Når disse er plassert i hjulsporene må de være i samme nivå som asfalten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:45, torsdag 1 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter