Tilbake til alle rapporter

Stort søkk i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Frank Olav Meisingset 11:34, fre. 4 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sunndal 2 minutter senere

Stort søkk i veien pluss hull i asfalt foran hotellet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:09, fre. 2 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:37, fre. 30 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?