Tilbake til alle rapporter

Dårlig veistandard i kryss

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kristian 11:52, lør. 5 juni 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Flere hull/sprekker og veldig dårlig veistandard generelt ved dette krysset og 50-100m sørgående på Maridalsveien. Dette har vært slik lenge og burde fikses! Meget trafikkert vei både biler og sykler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?