Tilbake til alle rapporter

Behov for kosting, glasbrot i sykkelveg over større parti.

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 14:41, mandag 7 juni 2021

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det ligger mye knust glass i små biter i sykkelveien i traseen mellom Kanalveien og Fjøsangerveien (der den går mellom KPMG og Siemens)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter