Tilbake til alle rapporter

Skjøt bru/vei smeller

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Dan Farago 16:08, man. 7 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 1 minutt senere

Skjøt eller overgang fra bru til vei smeller kraftig når biler eller tyngre kjøretøy kjører over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her har ingenting skjedd og skjøten mellom bru og vei smeller høyere enn aldri før hver gang et kjøretøy kjører over

    Sendt inn av Dan Farago 22:01, ons. 8 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter