Tilbake til alle rapporter

Søppel

Rapportert i kategorien Forsøpling av Su-kri@online.no 20:09, man. 7 juni 2021

Sendt til Alta 1 minutt senere

Det forsøples mye langs Aronnesveien. Har det vært mulig å sette opp offentlige dunker? Aronnesveien er en fylkesvei, men det er alle som går tur langs veien som bruker våre søppeldunker til å kaste brusflasker, hundebæsjposer, ispapir med mer. Og ikke alt havner i våre dunker, men rundt søppeldunkene våre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?