Tilbake til alle rapporter

Tre holder på å falle ned over fortau

Rapportert i kategorien Trær anonymt 22:57, man. 7 juni 2021

Sendt til Trondheim 2 minutter senere

Treet er veldig skeivt og kan falle ned over fortau. Fortauet brukes daglig av skolebarn på vei til skole. Eierne av huset bør få pålegg om å ta ned treet eller få hjelp til dette av kommune/fylke. Treet har blitt merkbart skjevere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter