Tilbake til alle rapporter

Forlatt bil sperrer 3/4 av g/s vei

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Yngve Sælen 08:00, tirsdag 8 juni 2021

Sendt til Os 5 minutter senere

Denne bilen står på g/s vei, sperrer 3/4 deler av sykkelveien ved en allerede farlig utkjøring uten sikt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter