Tilbake til alle rapporter

Glass-skår

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 23:23, tirsdag 8 juni 2021

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det ligger glass-skår i gang og sykkelstien som gjør denne lite brukbar for syklister. Gjelder strekningen Rundkjøringen Storemyrlia / 402 og ned til der 402 og G/S er adskilt med grøntareal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:36, onsdag 7 juli 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter