Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av e-olav-g@online.no 11:14, onsdag 9 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Ble reparert (skiftet armatur) i vinter/vår (2021) etter rapport fra 2020. Virket en stund, men nå er den mørk igjen. Dette er stålmaster montert våren 2020, med moderne LED-armatur. Masta står ved postkassestativ like ve innkjøringen til Trostholvegen 29.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:26, søndag 18 juli 2021

  • Samme gatelys ble rapportert (virket ikke) i 2020. Det tok veeeldig lang tid før det ble fikset (våren 2021). Etter en tid slukket det igjen. Nå virker det ikke i det hele tatt (sjekket flere ganger)

    Sendt inn av e-olav-g@online.no 12:26, søndag 18 juli 2021

  • Det tok sin tid, ca 2 måneder, men det vitige er at gatelyset ble fikset før det blir skikkelig mørkt om kvelden!

    Sendt inn av e-olav-g@online.no 15:10, tirsdag 17 august 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter