Tilbake til alle rapporter

Dump i overgang vei/bru

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan Anders Marheim 13:58, torsdag 10 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 2 minutter senere

Det er en stor dump der brua møter veien på nordsiden av brua. Denne dumpa har blitt gradvis større og er nå så stor at den er trafikkfarlig. Biler forsøker å kjøre over i motsatt kjørebane for å unngå den største ujevnheten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:05, onsdag 28 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, torsdag 26 august 2021

  • Dumpa er fremdeles der, og kanskje enda større enn da problemet ble meldt inn.

    Sendt inn av Jan Anders Marheim 12:23, torsdag 26 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:44, torsdag 23 september 2021

  • Savner en tilbakemelding når det gjelder det innrapporterte problemet. Det er på grensen til trafikkfarlig situasjon, som bør tas på alvor.

    Sendt inn av Jan Anders Marheim 13:44, torsdag 23 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:11, torsdag 21 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:56, fredag 19 november 2021

  • Med den store økningen i trafikk på veien, er problemet enda viktigere å få løst.

    Sendt inn av Jan Anders Marheim 15:56, fredag 19 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter