Tilbake til alle rapporter

Lagt ny asfalt for flere år siden og gammel asfalt er bare blitt liggende....

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av ruth ramsland møll 14:36, torsdag 10 juni 2021

Sendt til Marnardal 4 minutter senere

Mur fra eiendommen vår som fylke eier. Nede for ble det lagt asfalt for flere år siden og gammel asfalt ble dumpet og ikke fjernet. Nå gror det masse ugress der. Vi pleier å slå dette ugresset selv om vi ikke eier her - med gressklipper men dette går ikke når det ligger masse asfalt..... Ingen andre som klipper dette gresset... Ber om at gammel asfalt blir fjernet...?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:52, torsdag 8 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter