Tilbake til alle rapporter

Fortauet er smalt,asfaltkant brukket. Farlig for skolebarna og alle som går.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av turid.aanensen@gmail.com 14:55, fredag 11 juni 2021

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Store deler av fortauskanten ligger i brukne stykker og gjør fortauet smalt og farlig. Mange skolebarn på dette fortauet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter