Tilbake til alle rapporter

Skjeve stolper, luttspenn

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:24, tir. 15 juni 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

I fjor ble det av en eller annen grunn hengt en kabel i lufta mellom lyktestolpene som står ved Micael Smiths veg 4 og 8. Denne kabelen blir slakkere og slakkere og stolpene luter etter hvert mye mot hverandre. Tror noen bør se på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter