Tilbake til alle rapporter

Dype spor i begge kjøreretninger fra rundkjøringa og imot på og avkjøringsrampe til E39

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Frank Haugen 14:07, søndag 13 juni 2021

Sendt til Skaun og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Meget dype spor i begge kjøreretninger fra rundkjøringa i Buvika og imot på og avkjøringsrampe til E39. (Begge retninger)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:32, onsdag 14 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:58, onsdag 11 august 2021

  • Fortsatt IKKE løst!!!

    Sendt inn av Frank Haugen 18:58, onsdag 11 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:39, onsdag 8 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:39, torsdag 7 oktober 2021

  • Ikke en dritt er gjort her enda, helt jævlig å kjøre i disse elvene av spor!!!

    Sendt inn av Frank Haugen 08:39, torsdag 7 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:46, torsdag 4 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter