Tilbake til alle rapporter

Bil dekker deler av innkjørsel. Misstanke om distribusjon av narkotiske stoffer fra denne bilen inimellom.

Rapportert i kategorien Parkering av Henning Fevang 20:16, søndag 13 juni 2021

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Bilen har stått parkert i over en uke på samme plassen og dekker deler av innkjørselen. Misstanke om at det selges stoff fra denne bilen innimellom, da det sitter en person inne i bilen i timesvis og det kommer «suspekte» personer innom. Slik liker vi selvfølgelig ikke å ha i nabolaget. Vanskelig å bevise dette for oss som nabo, men borttauing pga parkering kan jo være et steg i riktig retning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter