Tilbake til alle rapporter

Mye strøsand på gangveien

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 11:11, man. 14 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 3 minutter senere

Det har fortsatt ikke vært feiing av gangveien i V. D. Halsgate. Det ligger svært mye strøsand på gangveien, og dette er farlig for både de som ferdes på sykkel og til fots. Mvh Hadsel videregående skole

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter