Tilbake til alle rapporter

Feil utført kosting.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 15:39, man. 14 juni 2021

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Fint at kommunen har prøvd å koste, men det hadde vært enda bedre hvis de hadde klart å få kostemassene med seg også og ikke bare ut fra kantene. Dette gjelder nok hele feltet i Holmemarka. PS! Holsbergstien er også kommunal og mangler feiing i år. PS2 husk fortau👍

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:17, lør. 17 juli 2021

  • Mangler fremdeles kosting av grus på fortau i Holsbergstien etter vinteren (pr 04.07)

    Publisert anonymt 10:17, lør. 17 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter