Tilbake til alle rapporter

Feil skilting av gågate

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:58, mandag 14 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Kommunen har ikke skiltet gågaten i krysset Torggata og Storgata i Kabelvåg riktig. Det er vanskelig for bilister å vite at skiltet som står på skrå i krysset gjelder begge retninger. Man kan jo også undre seg over hvorfor det er greit å parkere i den delen som er Storgata når det framgår klart av loven at det ikke er tillatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter