Tilbake til alle rapporter

Stor vannsamling forran innkjørsel og langs fortau

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:36, tirsdag 15 juni 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Stor Vannsamling langs veien og rett forran innkjørsel, kommer vær gang det regner eller noen bruker vann oppe ved amtmann graffs gate, vært sånn i 2 år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter