Tilbake til alle rapporter

Veiskilt til Vognmannsveien henger ikke oppe

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:20, ons. 16 juni 2021

Sendt til Kragerø og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Skiltet til Vognmannsveien har i vinter havnet i snøen og er blitt ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?