Tilbake til alle rapporter

Det er spikret plank på trappegelenderet.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:30, onsdag 16 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 5 minutter senere

Det er spikret plank på trappegelenderet som går ned til Ingebjørg Holthesvei. Dette gjør at det er vanskelig å komme frem med barnevogn blandt annet, og på vintertid blir det trangt pga snømasser. Dette ser ut til å ha blitt gjort av en privatperson, og ikke i regi av Kongsberg kommune. Bør fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:09, mandag 19 juli 2021

  • Ikke løst.

    Publisert anonymt 00:09, mandag 19 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:08, mandag 16 august 2021

  • Ingen løsning så langt. Det har ikke blitt gjort noe med.

    Publisert anonymt 10:08, mandag 16 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter