Tilbake til alle rapporter

Kjøring til eiendommer på gangvei, lager egne avkjørsler

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Eivind Jacobsen 15:42, onsdag 16 juni 2021

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det er skiltet med kjøring til eiendommene tillatt fra Bergene Holm siden, men det kjøres også inn fra gangfeltet nærmere Circle K, og på to tilkjørte avkjørsler. Den ene i krysset ved Hedrum Ravei mot Sandefjord og den andre vis a vis Esso. Når man går på gangveien her må man følge mer med på trafikken enn om man hadde gått langs veien. Hastigheten er høy på de bilene som bruker gangveien som adkomstvei. Er forholdsvis enkelt å sette opp betonggriser evt rekkverk for å forhindre dette, om vei-eier vil da….

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter