Tilbake til alle rapporter

Trær og busker hindrer sikt gjennom sving

Rapportert i kategorien Trær anonymt 09:49, mandag 21 juni 2021

Sendt til Sør-Varanger 1 minutt senere

Trær og busker som står nær vei/henger ut i veien hindrer sikt gjennom svingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feil er registrert hos kommunen. Området vil bli befart og evt. utbedring planlagt.

    Sendt inn av toni@svk.no 14:34, tirsdag 6 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter