Tilbake til alle rapporter

Manglende vedlikehold av grøntareal

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 11:16, mandag 21 juni 2021

Sendt til Stange 4 minutter senere

Kommunen har ikke klippet gress på grøntarealet siden vinteren. En privat person har klippet fotballbanen ved en anledning. Skråningen ved grøntarealet mangler også klipping og skogen på toppen av grøntarealet mangler vedlikehold.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:27, onsdag 21 juli 2021

  • Klippet

    Publisert anonymt 09:50, fredag 10 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter