Tilbake til alle rapporter

Skjev lysstolpe ved vår hagemur (enebolig i Solåsen 2A)

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:14, mandag 21 juni 2021

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Lysstolpen må rettes opp. Blitt mer og mer skjev.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:29, mandag 19 juli 2021

  • Bildet er tatt fra en annen vinkel enn første bildet. Lysstolpen heller mot sør.

    Publisert anonymt 13:29, mandag 19 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter