Tilbake til alle rapporter

Sand og overgrodd!

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 14:15, mandag 21 juni 2021

Sendt til Kristiansund 5 minutter senere

Dette er hva som møter deg når du svinger inn i Sveagata på Goma.Fint? Nei,det ser ut som om kommunen nok en gang har glemt oss på Goma.Det ligger sand fra mange år tilbake,kantstein er brøyta sund av brøytebiler og det vokser rett og slett så masse ugress at det ser ut som en jungel! Hadde satt stor pris på om noen kom og ryddet litt slik at det ser litt mer ordentlig ut.Legg ut litt duk og fylt på med grus så hadde det hjulpet masse. Takk!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Satte markøren litt feil. Skulle være nedre Sveagata og ikke øvre.

    Publisert anonymt 18:07, mandag 21 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:25, mandag 19 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:13, mandag 16 august 2021

  • Ikke skjedd noe og det kommer helt sikkert ikke til å skje noe heller uten at jeg gjør det selv!

    Publisert anonymt 15:13, mandag 16 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:28, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter