Tilbake til alle rapporter

Busker langs t-banen

Rapportert i kategorien Trær av Nicolai 18:14, mandag 21 juni 2021

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Det er tett vegetasjon langs t-banen over en lengre strekning som "skraper" langs siden på kjøretøy når man kjører i retning mot Majorstuen, spesielt ved møte av større kjøretøyer som fører til at man må legge seg langt ut mot høyre pga. smal vegbane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:50, mandag 19 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:06, mandag 13 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter