Tilbake til alle rapporter

Mange hull i veien fra asfalt og 4 km inn. Noen av hullene er oppmøte 20 cm dype.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:39, mandag 21 juni 2021

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hullene har vært der i over 3 måneder og det ser ikke ut til at det er tiltenkt forbedring. Det fungerer heller ikke å laste opp bilder. Noen av hullene kommer brått på så dette går utover kjøretøy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:54, mandag 19 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter