Tilbake til alle rapporter

Det er stygge hull langs asfaltkanten av rundkjøringen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lars Stemsrud 21:43, mandag 21 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 2 minutter senere

Det mangler grus i stygge hull på ytterkanten av rundkjøringen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:07, tirsdag 20 juli 2021

  • Statens vegvesen bryr seg ikke.

    Sendt inn av Lars Stemsrud 13:07, tirsdag 20 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:18, tirsdag 17 august 2021

  • Staten har god tid

    Sendt inn av Lars Stemsrud 15:18, tirsdag 17 august 2021

  • Statens vegvesen gjør for lite vedlikehold.

    Sendt inn av Lars Stemsrud 16:34, tirsdag 14 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter