Tilbake til alle rapporter

Hull i kanten av rundkjøring

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lars Stemsrud 21:55, mandag 21 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 5 minutter senere

Det er hull i vegskulder i rundkjøring. Fylle med litt grus eller bredde ut med asfalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Statens vegvesen bryr seg ikke.

    Sendt inn av Lars Stemsrud 13:05, tirsdag 20 juli 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter