Tilbake til alle rapporter

Veldig høyt gress og busker forhindre sikt i vegkryss Skeisleira-Skeisstøa

Rapportert i kategorien Trær anonymt 11:27, tirsdag 22 juni 2021

Sendt til Os 3 minutter senere

Farlig situasjoner oppstår daglig, fordi kjørende som kommer fra Skeisleia/Skeisbotnen (barnehage), ikke kan se evt kommende biler fra høgre som kommer fra Skeisstøa før de er i krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:10, tirsdag 20 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:39, tirsdag 17 august 2021

  • Vegetasjon før krysset frå begge vegar er klipt, men vegetasjon og høgt gras i sjølvkrysset er IKKJE klipt. Det er 1 lysstople og 2 stk vegskilit stolpar der som nok forhindre maskiner å gjer dette kjapt, men den trengs å bli klipt for å forhindre farlig situasjoner, og evt ulykker for biler, eller sykler/elsparkesykler i fart fra fortau som krysser i vegkrysset

    Publisert anonymt 14:39, tirsdag 17 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter