Tilbake til alle rapporter

Veldig høyt gress og busker forhindre sikt i vegkryss Skeisleira-Skeisstøa

Rapportert i kategorien Trær anonymt 11:27, tir. 22 juni 2021

Sendt til Os 3 minutter senere

Farlig situasjoner oppstår daglig, fordi kjørende som kommer fra Skeisleia/Skeisbotnen (barnehage), ikke kan se evt kommende biler fra høgre som kommer fra Skeisstøa før de er i krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:10, tir. 20 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:39, tir. 17 august 2021

  • Vegetasjon før krysset frå begge vegar er klipt, men vegetasjon og høgt gras i sjølvkrysset er IKKJE klipt. Det er 1 lysstople og 2 stk vegskilit stolpar der som nok forhindre maskiner å gjer dette kjapt, men den trengs å bli klipt for å forhindre farlig situasjoner, og evt ulykker for biler, eller sykler/elsparkesykler i fart fra fortau som krysser i vegkrysset

    Publisert anonymt 14:39, tir. 17 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?