Tilbake til alle rapporter

Flere hull i veien, og deler av asfalt kant borte i uoversiktlig sving

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:48, tirsdag 22 juni 2021

Sendt til Os og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Flere små hull i asfalt i innersvingen, pluss en god del av kant asfalt borte, se bilder. Dette fører ofte til at biler som kommer fra hovedvei (Skeisflaten), køyrer midt i veien i svingen, som gjør det vanskelig eller umulig å passere og skaper farlige situasjoner når biler kommer i motsatt kjøreretning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:11, tirsdag 20 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:39, tirsdag 17 august 2021

  • Delvis, 2 hull i asfalten er lappet og fikset, men sidekant er ikke utbedret.

    Publisert anonymt 14:39, tirsdag 17 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter