Tilbake til alle rapporter

Viser her til vegloven paragraf 31.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:52, søn. 27 juni 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Et gjentagende problem i hele Staupslia.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:17, man. 26 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:22, man. 23 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 18:16, man. 20 september 2021

  • .

    State changed to: Løst

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 14:55, tir. 28 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?