Tilbake til alle rapporter

Uflidd på fergekaia i Lødingen !

Rapportert anonymt 10:15, tir. 29 juni 2021

Sendt til Lødingen og Nordland 4 minutter senere

Når skal vegvesnet rydde opp på fergekaia i Lødingen ? Det ligger høymuggel slengt utover og et villniss av trær som ikke ser ut ! Fergekaia er uflidd ! Se bilde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:08, ons. 28 juli 2021

  • Hele fergekaia er en tragedie med ett villniss av busker i midtrabattene og noen andre steder. Vær så snill å fjerne dette villnisset/busker som stikker ut i kjørebanen når de vokser til igjen. De ble klippet ned til 50cm i fjor men nå er de i ferd med å vokse vilt igjen. Området er rett og slett stygt.

    Publisert anonymt 10:08, ons. 28 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 16:41, tor. 26 august 2021

  • Dårlig oppfølging fra Statens Vegvesen.

    Publisert anonymt 16:41, tor. 26 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:36, fre. 24 september 2021

  • Slett oppfølging fra Statens Vegvesen

    Publisert anonymt 19:36, fre. 24 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 22:56, fre. 22 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:23, lør. 20 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 17:37, lør. 18 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 18:42, lørdag 15 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?