Tilbake til alle rapporter

Gammel lampe som ikke blir ordnet

Rapportert i kategorien Gatelys av Anita MOBERG 10:20, tirsdag 29 juni 2021

Sendt til Os og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Har en stolpe med en gammel lampe som aldri blir ordnet, har purret div instanser uten at det hjelper. Ble byttet pære der for noen år siden ,den virket kanskje 2 dager.Har en trapp som går ned til Os som trenger lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter