Tilbake til alle rapporter

Tverrgående asfaltkant

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ståle Borthen 20:59, tirsdag 29 juni 2021

Sendt til Selbu og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Tverrgbående asfalkantsom ble lagt i løpet av sommer/høst 2020 i forbindelse oppgadering av FV705 før vinnmølle parken skulle bygges. Det rister i huset hver eneste gang en lastebil eller vogntog kjører forbi. og det er ganske mange av di i løpet av døgnet her ved FV705. Det rister slik i huset at det klirrer i glassene i skapet og ting flytter på seg, slik at de dette av hylla etterhvert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:25, tirsdag 27 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:14, tirsdag 24 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:37, tirsdag 21 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:19, torsdag 21 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter