Tilbake til alle rapporter

Asfaltskjøt som synker

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:12, tor. 1 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 3 minutter senere

Asfaltskjøt som synker, blitt en dump. Merkes best etter avkjøring fra E18.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:53, fre. 30 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:02, lør. 28 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter