Tilbake til alle rapporter

Asfaltskjøt som synker

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:12, tor. 1 juli 2021

Sendt til Lier og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Asfaltskjøt som synker, blitt en dump. Merkes best etter avkjøring fra E18.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:53, fre. 30 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 15:02, lør. 28 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?