Tilbake til alle rapporter

Mye glass-skår i veien

Publisert av Jan Anders Marheim 22:51, tor. 1 juli 2021

Sendt til Buskerud og Lier 4 minutter senere

Det ligger mye glass-skår i veien i krysset Vestsideveien/Åmotveien, sannsynlig etter en kollisjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:29, lør. 31 juli 2021

  • Glasset ble fjernet med det samme!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jan Anders Marheim 17:29, lør. 31 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?