Tilbake til alle rapporter

Trær/busker dekker fortau, gående må bruke veibanen.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:30, fredag 2 juli 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Trær og busker som har blitt for store. Vokser utover fortau slik at gående må gå ut i veibanen. De buskene som er det største problemet er på offentlig grunn, det store treet som "henger over fortauet" er på privat grunn. Problemet løses enkelt ved beskjæring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter