Tilbake til alle rapporter

Manglende oppmalimg av gangfelt. Gammelt skilt.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Haugstvedt 04:38, ons. 7 juli 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Opplever daglig at biler ikke stopper ved gangfelt ved skolen i Sigerfjord. Det må males opp!! Selv om det er ferie for skole, er det mange barn som krysser veien daglig. Skiltet må også oppgrderes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:55, tor. 5 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?