Tilbake til alle rapporter

Mye hull i vei og støvplager

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:38, man. 5 juli 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Grusveien vår er full av større hull og støver mye. Trengs å høvles og saltes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:47, man. 2 august 2021

  • Det gikk for lang tid før dette ble rettet opp, så det kom en mann med veihøvel og skrapte deler av veien på eget initiativ. Han jobber ikke for kommunal teknikk, men en annen aktør. Noe av veien er fortsatt humpete og har noen hull.

    Publisert anonymt 23:47, man. 2 august 2021

  • Veien trenger sårt til å saltes. Har blitt en stor plage med støv. .Hagemøbler blir nedstøvet hver dag, likså blir bærbusker nedstøvet. Håper at det blir en ordning så snart som mulig. Hilsen Kåre Hansen

    Sendt inn av kåre hansen 10:42, ons. 11 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?